Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fudi2002 #1906 üzenetére

    Én semmilyen cuccnak nem használom a gyári tápját/töltőjét egy 300.e res telefonhoz is 500.Ft os töltőfejet adnak meg 200.Ft os kábelt!

    Minden cuccomhoz külön vásárolt MINŐSÉGI kábel és Töltő/Táp -ot használok! látható a töltős képemen is a közel 2,8.Amper pl egy gyári Samsung S6 Edge kábel 1,7.Ampernál már megáll, nem hajlandó még 2A el sem tölteni, a 1,5.dekás QC2 töltőfejéről meg ne is beszéljünk inkább

    Fogalmam nincs hogy ennek a note 3 pro SE telónak milyen a gyári töltője a doboz aljába bele se néztem mi van ott, csak kivettem fentről a telót és csuktam is be a dobozt!

    Azt tudom hogy az én sima(nem QC -s) töltőmmel ami 3,4.Ampert tud 5.V on, még 97.% nál is 1,8.Amperrel töltötte, ezt a telót még a legelső töltésnél néztem mikor kivettem a dobozból csodálkoztam is hogy csak 7% volt az aksija mikor bekapcsoltam először, rengeteg új telóm volt de rendre mindnek 70-75% volt az aksijuk mikor először bekapcsoltam!
    Szóval rögtön azzal kellett kezdenem a 3.óra pihentetés után(mert jég hideg volt mikor hozta a futár) hogy töltőre dugom ahogy írtam 7% on volt mikor bekapcsoltam mire be töltött a rendszer már csak 5% volt benne ekkor tettem a töltőre rögtön 5.sec után 2,04 Ampert láttam hogy annyival megy és néztem is még vagy fél percig de 2.Amper alá nem esett, majd ránéztem 1 óra múlva akkor is 2,03.Ampert láttam töltésnek és ránéztem a telóra is és már 53% on volt az aksi örültem is hogy ennyire jó stabilan tartja a 2.Amperes töltést, aztán hagytam had menjen tovább de rá 50.percre véget ért a munkaidőm így le kellett vennem a töltőről és ekkor is ránéztem és még mindég majdnem 2.Amperrel(1,93.A) töltött az aksi pedig 93% on volt!

    Szóval az én töltőmmel és kábelemmel a 4000.es aksi kb pont 2.óra vagy picivel több idő még feltölt!

    Csodálkoztam is hogy 90% felett még mindég közel maximummal tölt, az eddigi telóim azért 90% felett már el kezdték vissza venni a tempót és csak olyan 0,8.Apmerrel töltenek aztán 97% körül meg már csak 3-400.mA el!

    Vissza térve a QC töltésre mivel csak ma délután találtam ezt a KERNEL -t így még nem próbáltam ki hogy teljes lemerülésből mennyi idő alatt végez, de ha tartja azt a tempót amivel 20.% on feldugtam akkor olyan 1,5.óra alatt teli pakolja 5% ról!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák