Új hozzászólás Aktív témák

  • Most már tényleg tele a T.köm 2.hete kértem a BL nyitási engedélyt ma már beírtam a megfelelő helyre is hogy még mindég nem kaptam semmit!

    Azért rá próbáltam a nyitásra is de továbbra sem jutok tovább.......... próbáltam teljesen kikapcsolt állapotban is a telót gépre dugni mert volt akinek úgy ment de nálam úgy is csak idáig megy!

    be van minden állítva ahogy kell(vissza téve a 10.13 developer érintetlen ROM gyári recovery vel) https://us.i.mi.comon lecsekkolva a teló(meg is találta) egyedül a fejlesztői menüben nem tudom hozzáadni a fiókot mert folyton azt írja hogy nem sikerült hitelesíteni! :W

    Gondolom amég ez nem megy addig nem engedi a nyitást se még ha meg is kapnám az engedélyt! Vagy amég nincs engedély addig itt sem lehet össze kapcsolni a telót a fiókkal?

    Valaki hozzá értő leírhatnál már hogy mégis miként megy mert a mélyvizes részlegbe se igen vannak ilyen APRÓSÁGOK leírva hogy ha pl ez nincs meg akkor nem lehet nyitni vagy amég nincs nyitási engedély itt nem lehet a telót összekapcsolni a fiókkal...........

    látom mostanában páran nyitottak BL-t és nekik az egész procedúra a kérelemmel 1ütt összesen 10-15.perc volt én meg már 2.hete szenvedek és semmi fejlemény! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák