Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    megkaptam a karpantot, hat.. ugye megbizhato helyrol rendeltem (ahol raadasul nem is arulnak eredetinek mondott pantot, igy nem epulhet arra a biznisz, hogy berendelnek 500 utangyartottat, a dobozbol kiszedik az eredetit, berakjak az utangyartottat majd eladjak az 500 eredetit) es van benne felirat, ha ez szamit, de en ilyen fos minosegu szilikont meg eletemben sehol se lattam. <rant> Ezen utan nem csodalom, hogy ennyi a panasz ra (igen, a gyarira is), es hogy mar annyitol elszakad sokaknal, hogy beleakad valamibe. Alig birtam belerakni, csodalom, hogy mar az elsore nem tort szanaszet ez a vacak kemeny anyag, hogy fogom ezt havonta megcsinalni vele? Nem meglepetes, hogy az utangyartottak ilyen rossz minoseguek, ha feltesszuk, hogy az utangyartas az eredeti minoseg mittomen 50%-at hozza, de ha itt mar az eredeti is ilyen szemetrevalo 50%-os, akkor annak a masolata 25%-os lesz, ami mar alatta van a szarhata'ron, ha az eredeti 100%-os lenne, akkor a masolat 50% lenne, ami folotte lenne a szarhata'rnak, olyan lenne a masolat minosege, mint most az eredeti. </rant>

    a Mi Fit ritka egy gany app <rant>, oriasi katyvasz, minden logikatlan helyen van, jo melyre elasva, hadd kelljen kattintani otszor, 10 pixelnyi ikonokat kell eltalalni a leginkabb hasznalt funkciokhoz. Ha ilyen az egesz miui is, eleg szanalom lehet.</rant>

    ha a smart lock/trusted devices listaban nem jelenik meg semmi ES nincs se progress bar SE loading icon, akkor mi van? Parositani kell az androiddal? (nem a mifit-tel, az androiddal.) Android v5.1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák