Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagymelák

    aktív tag

    válasz Doky1988 #3333 üzenetére

    A bdata módosítással én csak szenvedek, fent van a kinaí fw (1.1.19) de a bdata átírás sehogy nem jön össze, fent van a pyton mikor bemásolom a parancsot kiírja hogy nem támogatott verzió (3.6) utána megoldódott már nem reklamál viszont a parancs hatására annyi történik hogy felvillan egy ablak, de a bdata modified nem jön létre, anélkül pedig messzebb nem jutok. Lehet a win11 az oka, próbáld meg lehet neked jobban összejön a dolog.

  • trance89

    Topikgazda

    válasz Doky1988 #3333 üzenetére

    Ha elolvasod az összefoglalót a kínaisítás 2. pontja alatt megtalálod

    "Up: És ha nem szolgáltatós verzió van, és jön ki új frissítés, azt hol találom?"
    Patchelt verziót az összefoglalóban

    "Tehát ha a bdata átírás nélkül tettem fel a patchelt global 3.0.22 fw-t, akkor mostmár menüben is feltudom tenni a kínai fw-t akár? vagy kell még ez az sshzós, scpzős történet? ez nem világos csak."
    Mivel a patchelt fw módosítva van így azt webuiról nem engedi feltenni de patchelt fw alól gyerekjáték feltenni az xqflash script segítségével, minden lényeges dolog bennevan az összefoglalóban

    "1 dolog még! MiWIiFi appban megtaláltam, hogy kilehet kapcsolni a LED-eket, ne világítson.Ezt viszont webes menüben nem találtam sehol.Na pl ez miatt jó lenne ha működne az app :)"
    Ha a "MI" nélküli vagyis a legbiztonságosabb kiherélt verziót rakod fel akkor csak az alsó függőleges led fog világítani, a wan és aiot (középső antenna) ledek nem mivel ezek a mi szolgáltatások részét képezik

    #3336 Nagymelák
    A scrip-es bdata átírást win10 alatt csináld, nagy valószínűséggel az lesz a baja. Próbáld egy másik gépen vagy rakd fel pl vmware/virtualboxba a win10-et és ott is kísérletezhetsz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák