Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz ρσгτσ #92933 üzenetére

    Ne is mondd, ugyanezt csinálom most, vettem egy Ryzenes HP Pavilion Aero 13-at és meglepően szépen futtat még kisebb igényű kurrens játékokat is (AoE IV, Warhammer III, Solasta, Songs of Conquest, ezt ajánlom is mindenkinek, aki Heroes rajongó, legjobb a zsánerben Heroes-okat is beleértve).
    Vannak egyszerűen olyan zsánerek, amiket szerintem kijelenthető így több évtizedes próbálkozások után, hogy nem tudnak normálisan kontrollerre portolni, RTS, CRPG. Egyszerűen nem jók, nem intuitív az irányításuk, nehezen átlátható és navigálható a UI és hiába vannak jobb próbálkozások (Halo Wars 2, mint RTS, Wasteland 3, mint CRPG jut most eszembe), de ezeknél meg a játékmenet szenvedett csorbát azért, hogy a kezelés könnyű legyen a felhasználó számára.
    Fent említett Solasta volt olyan, hogy megnéztem GP-ben és el is engedtem azzal a lendülettel, leszedtem PC GP-ből és egy egészen más játék lett a szememben. Az indie stúdiók ráadásul még jobban megszenvednek vele, ha kicsit komplexebb a játékuk.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák