Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz idegen lény #2369 üzenetére

    Spekuláció, és rossz fordítás. Jelenleg nincs róla szó, hogy kiveszik, de ezzel e lehetőséggel, hogy nem kötelező. Egyesek már ebből egyenesen azt következtetik és jelentik ki, hogy lesz kinect nélküli verzió is.

    Def26: Én értem, de itt az a lényeg, hogy manapság egy termék csak akkor lehet "sikeres", ha azt a hangoskodó és toporzékoló kissesség nem döngöli a földbe. És ez a hangoskodó és toporzékoló kisebbség a leendő vásárolnak csak egy minimális kis részét alkotják. Nehéz így manapság bármit is fejleszteni "involválni", hogy ha folyton csak az elégedetlenők hangoztatják az igazukat, és aki másképp gondolkodik azt elküldik annyira, hogy sötét fizette barom, aki semmihez se ért. Gondolj bele, hogy Te kitalálsz valamit de, nem tudod az elképzelésedet megvalósítani úgy ahogy szeretnéd (változtatni a begyepesedett dolgokon, vagy csak szimplán újat, mást adni), mert csak fikázokba futsz bele, akiket nem érdekelnek a tények, csak azt, hogy nekik személyesen, az ö világfelfogásának jó legyen. természetesen ők egyiniségnek mondják magukat de én még minig azt mondom, hogy annyira létezik egyéniség amannyira a Brian életeben is elhangzik.

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák