Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz philoxenia #46090 üzenetére

    Színdarab, de írásos mű. Például a manapság igen népszerű filmek alapja sem könyv, hanem képregény. Marvel, DC, és egyéb hasonló. Bár ott azért sokszor ellépnek az eredetitől, vagy máshogy történik, mint korábban megírták.

    Egyébként Drakula, Robin Hood, vagy Arthur király története is számtalan módon fel lett már dolgozva. Köztük néhány egész érdekes verzióval, illetve elmélettel. Szóval időnként az sem baj, ha kicsit kicsavarja az ember. Például a Drakula 2000 c. film nekem kifejezetten tetszett, de tudom annyira nem volt népszerű.

    Nekem a Vaják amúgy pont a szereplők miatt tetszett. A játék meg annyira nem jött be. Ilyen is van. :D

    Az meg nyilván szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Ráadásul a könyvek sikerét manapság nem nagyon lehet mérni. Mert az emberek már nem nagyon olvasnak.

    Illetve őszintén bevallom én sem olvasok már sokat. Agyilag sincs sokszor kapacitásom. Néha annyira leszívják az agyam az emberek, hogy nincs szükségem többre, mint bámulni mondjuk egy Nico -t.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák