Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz mdani01 #25457 üzenetére

    Szerintem egy adott összeg alá nem fog bemenni One sem, szóval nagyon nem érdemes várni XOX premierjére, max a Slim modellek lesznek olcsóbban elérhetőek. (max 3-5 ezer Ft-al, de ez csak tipp)

    (#25456) MasterMark

    :P

    Így sincs időd játszani. ;]

    Live-Die-Respawn

  • l.skywalker

    félisten

    válasz mdani01 #25457 üzenetére

    Most szerencsém van a melóban, mert kifutott az egyik ügyfelem decemberben, azóta pakolgatnak ide-oda. De közben fejlesztgettem is magam nyárig, de most úgy döntöttem játszok, hogy lévén vakáció van és Home Office:D
    De már látom a végét, szívom is a fogam, mert csak a Shadow of Mordort-t tudom befejezni.

    Egyébként 360-on most 2 jétékkal játszottam: a Conan-el és az Earthworm Jim HD-val, habár az BC-s, de sokkal jobb 360-on játszani.

    De minden olyan játék, ami nem BC-s az benne van a csőben a jövőre nézve, 2 játék van csak amivel nem tudom mi lesz:
    Titanfall 1 - elértem a második Generation-t amikor vettem a One-t, de azon meg külön jelent meg a T1 és értelem szerűen az eredményeim nem mentek át. Vagy újrakezdem One-on (ott még valamivel többen is játszanak vele, hála az EA Access-nek) vagy végignyomom 360-on azzal a 70 emberrel aki még mindig játszik :D

    Diablo III - az egyetlen nagy beruházásom volt 360-ra, mire kiderült, hogy nem kapja meg a Seasons update-t és megjelent saját One-os verziója is. Így most ez ennyi volt. Vagy végigtolom a sztorit, de akkor elalszok. Vagy megveszem One-ra ezt is súlyos köztársasági kreditekért.

    De itt van az én listám. Minden olyan játék ami nem BC-s, az tervben van 360-ra. Szerencsére van Kinect is, így lesz mivel szórakozni:

    [link]
    (a narancssárag a Home partneré, a sárga meg a GwG játékok)

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák