Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz thEndeR #17504 üzenetére

    É is ma voltam bennt irodába aztán vittem pénzt minden,hogy én majd befizetem..

    Na bementem , fizettem volna összeget, mert ezt mondta facebookon és akkor mondja ott: "hát ezt majd akkor kell mikor lebeszéltem oktatóval , tudod már az időpontot és előtte bejössz aztán befizeted". fhuuuu mondom :U 25km fölösleges utazás....

    Hát mondtam,hogy facebookon az volt megbeszélve bemegyek fizetem ad egy listát és akk kiválasztom majd.. Na mindegy végülis az lett,hogy adott egy listát(amit a neten is megtudtam volna nézni), felhívtam az oktatót akit nézegettem a neten. Fiatalabb, sx4-e van,normálisnak tűnik itt sajna nem egyből megy hanem jövőhét elején kéri ki a kartonom akkor ezt kb csütörtökre megkapja és akkor azutáni héten kb 11.-e fele mehetek ha minden igaz.. Oda volt írva mellé a honlapon,hogy 30óra garantált 580km(mert ugye ennyi a kötelező) aztán mondta korrekten,hogy ez valóban nem marketingfogás hanem toljuk keményen, elején rutinpálya kicsit, utána alap dolgok, és ezután autópályákon megyünk 130-150kilométereket :Y Meg vizsgaútvonalatak letoljuk jópárszor. Azt mondja lehet a legelején, lehet a közepén de mindenképp mert ő nem csak igérget tehát normálisnak tűnik de ettől a rengeteg autópályától parázok kicsit. :D

    De szegény irodavezetőnőt kikészítem a rengeteg kérdéssel. :DD Már néha a fejét fogja de nem durva meg ilyesmi hanem normális csak néha már felidegesítem a sok kérdéssel. :D Aztán elviccelődtünk ott szerintem tuti hülyének néz. :) Amúgy jól néz ki.. Olyan 48-52 között lehet, de ilyen szőkés, nem elhanyagolt, jól tartja magát ,rendes is ,szájfény, ilyen igazi úriasszony de azért bevállalnám 1-2x. :D

    Amúgy Balassagyarmaton nincs akkora forgalom nem?

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák