Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Pénteken voltam a 12 éves mazdámmal olajcserén. (még hivatalos márkaszervizbe hordom mivel újkora óta márkaszervizbe van hordva ami digitálisan, hivatalosan bármikor le is informálható, de már az árak miatt lassan gondolkozok a márkaszerviz elengedésén)
    10 ezrenként cserélek benne olajat, időnként szoktam ellenőrizni is a szintet és a szűrőket.
    A pollenszűrő különösen koszos volt (utólag felvilágosított ismerős, hogy aktív szenes és azért feketedik meg = koszosnak tűnik) ezért kíváncsiságból megjelöltem mindent (olajszűrő, légszűrő, polenszűrő) piros alkoholos filccel, hogy cserélik-e.

    Megtörtént a szerviz (idén is drágább lett egy 20%-kal kb.) hazaérve egyből csekkoltam, és láttam: új olajszűrő, új pollenszűrő, de légszűrőházban kacsingatott a régi ismerős: [kép] [kép]
    Egyből néztem a munkalapot, nincs rajta feltűntetve a légszűrő. (nyilván tudok venni és beletenni újat) Dühös vagyok, ha már ennyit kiadok és márkaszervizbe viszem akkor tegyenek már bele újat...

    Nem kéne MINDEN olajcsere esetén ezeket cserélniük?
    Valószínű felhívom őket, hogy ez most mi de előtte kikérném a véleményeteket.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák