Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz csuvicsuva #53072 üzenetére

    Ezzel én is matekozom. Bár én amióta megvettem a Galaxy S8-at 3-4 éve használtan akkor megfogadtam, hogy mostantól csak csúcsszériát veszek (előtte mindig középkategóriás volt) és valószínű használtat mert nekem nem éri meg az új csúcsszériam, annyit nem használom.
    Brutális, hogy az S8-am már egy 5-6 éves telefon és még mindig eszméletlen gyors, használható és a kamerája is tud olyat (vagy néha jobbat) mint egy mai középkategóriásé. (jópáran dícsérték már akiknek viszonyalg új telefonjuk van és ámultak a képeken vagy a videóminőségben)
    Nem gondoltam, hogy ha az ember nem vesz minden 1-2 évben újat akkor egy ilyen telefon ha meg van vigyázva 5 év múlva és megállja a helyét.
    Nyiván az akksi már nekem is (mértem) elég gyatra a 3000 mAh-ból már csak ~1980 mAh-t vesz fel teljes feltöltéskor de ettől függetlenül is imádom. Nem beszélve a "kicsi" méretéről, vágódeszkáktól eldobom az agyam. :D
    Mindig szépen kipucolom a hangszórórácsokat, mikrofonokat, csatlakozókat izopropyl alkohollal úgyhogy sosincs gondom.
    Kövi teló előbb-utóbb (a mérete miatt) normál S21 vagy S22 lesz de jelenleg nincs szükség cserére.
    Én is maDZSentás vagyok de elég drága csomagot kéne kérnem, ha számomra jó kedvezményt akarok kapni. :DDD

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák