Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    addikt

    válasz Steve1207 #51654 üzenetére

    Van ami így is 2.5x vagy 3x annyi lett, mint korábban. Na és nem a 20 forintos turbó rágóra gondolok. :D

    Vajnál például nagyon feltűnő volt, hogy van ami még ennél is jobban drágult. Érdekes, hogy a januári bejelentés hatására el is kezdett elég szépen csökkenni az ára. Persze még így sem mondanám olcsónak, de lényegesen sokat változott.

    Én például néhány húst, zöldséget is szeretek vajon készíteni. Sok helyen lehet használni anélkül, hogy túlzásba vinné az ember, így alapvető élelmiszernek tartom.

    Pl. a gnocchi is baromi jó úgy, ha utána vajon kicsit megpirítod, de hétvégén például sütemények miatt kellett vennem. Mert egy csomó fajtából nem lehet kihagyni.

    Szerk.:
    Amúgy én olyan típusú ember vagyok, aki pont leszarta, hogy minek mennyi az ára, ha élelmiszerről volt szó. Mert vannak olyan dolgok, amit akkor is meg fogok venni, ha drágább az átlagnál. Mert azt szeretem, azt tartom jobb minőségűnek...stb.

    Viszont olyan változások voltak az utóbbi időben, hogy már nekem is feltűnt.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák