Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz icemad #28871 üzenetére

    "Nekem az év üzlete lett volna, mert nincs annyi mozgatható tőkém, hogy nagyon ugrálhassak. " - oké, elnézést! Nem akartam a pénztárcádban turkálni! :B

    "Szerintem senki nem mondta, hogy a magyarok fillérbaszók." - Pedig sajnos nagyon is jellemző a PH-n (is) a "fillérbaszózás". És legtöbbször a külföldre települt magyarok a leghangosabbak ebben a témában - legalábbis én így vettem észre. Pontosan nem tudom, h melyik topikban (nem követek túl sokat), de volt is ebből probléma a közelmúltban. Én személy szerint nem nagyon csípem amikor azzal jön valaki, h ez mennyire "magyar dolog" - és itt nem csak a "fillérbaszásról" beszélek. Én nem vagyok egy nagy hazafi (kicsit sem), csak egyszerűen zavar, h valaki lelép itthonról, és utána a világ végéről osztja az észt. De félre ne értsd! Most abszolút nem rád gondoltam, csak ennek kapcsán jutott eszembe. :R
    Bár egy kicsit most te is odaszúrtál ezzel a "Szerintem 5 percig tartana max. Meg olyan verekedést te még nem láttál, ami akkor lenne" megjegyzéseddel. Pedig ahogy később írtad is, ez szinte minden országban jellemző. Elég csak megnézni egy USA Black Friday áruházi közelharc videót a YT-on. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák