Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Napfénysüti #16265 üzenetére

    En is azért nézegetem most civiceket mert corollabol 3 ajtós 500ig nem sok van. 1-2 jo van a többi meg vagy hulladék állapot vagy kb a max felszereltség :kormány :D A vezetőoldali légzsákból meg nem engedek az nalam a minimum. :)

    Civiceket meg árulnak rendesen ott is a nagyon ratyi kategória olyan 300-350 a jok olyan 400-500kozott van ennyit meg megér nekem amibe van légzsák ,meg jo műszaki es esztétikai állapotban van. Meg dizájnra hasonló mint a corolla ,fűrgék is :) 1.4es ek vannak Civicbol általában ahogy látom ,annyi nekem bőven eleg főleg Japánból Japánok eléggé fűrgék. De 1.6nse kizáró ok. :)

    Ugye osszeszedem hogy milyen auto típusok jöhetnek szoba ami ilyen árba van a milyen autót vegyek topic segítségével aztan először volt laguna megane vectra Ebből lett g astra,corolla,megane . Ebből meg lett g astra ,corolla,civic. De inkább v corolla v civic az mégsem olyan tömeg auto mint g astra meg sztem dizajnosabb is :). Meg a megane is szoba jöhet csak a javitastol felek a baj itt kezdődik. Japanoknal meg az alap műveleteket sztem meg en is megtudom csinálni. Olajcsere,szűrők cseréje ,stb stb. Franciahoz nem merek majd ilyen bátran belenyúlni :D

    Ha corolla ha civic lesz mind a kettőt nagyon szépen meglehet /megfogom csinálni :D

    Ott kezdem h ablakfoliazas,chiptuning,minimum egy hátsó szárny ,akkor sport dob,xenon lámpa ,nappali ledfenyek,sportlampak(angeleyes/Lexus ), világító szelepsapka,alufelni ,belül tolatóradar ,oldalsó kamera,tft-s multimédiás cucc ami egyben rádió egyben tv/DVD /zenelejátszó akkor egy jo hangrendszer ,szép üléshuzat ,kormányvedo , kb 10db illatositó,króm váltógomb es akkor itt leszek lenyugodva :D

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák