Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Buster17 #12182 üzenetére

    Én egyből elfelejtettem a milfeket pénteken amíg elvoltunk egész éjszaka kiscsajjal.
    :)

    Életemben nem láttam olyan mozgást amilyen neki volt. Alacsony (kb a hasamig ért) akkor ilyen rövid ruha ,harisnya,hosszú csizma,kifestve,bociszemek ,barna hosszú haj,feszes combok minden ...es kijöttek rendesen itt az "adottságai "tánc közben.

    Olyan csípőmozgás ,riszálást,stb t tudott produkálni hogy en csak néztem pedig voltak ott rendesen lányok de egyik se tudott így. Brutális volt csak kicsit alacsony volt hozzam mérve . Tehát toppon volt rendesen.

    Milfekre visszatérve na itt egyből elfelejtettem meg most is. Lehet technikásabb tapasztaltabb stb de egy ilyen csajt meglátsz,elvagy vele meg minden akkor egyből kimegy az agyadbol. :D

    Most is előttem van minden mozdulat. :). Másik meg szerintem ilyen helyeken nem is lehet megtalálni az egyensúlyt milfekkel mert itt nincs annyira sok lehetőség a beszédre ,a veled egykorúakkal vagy hasonló korosztálynál szerintem nincs sok szükség beszédre mert megértitek egymást korból adódóan.

    :)

    Most mar kezdek magamhoz térni nagy nehezen két nap után. :)

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák