Aktív témák

  • cocki

    tag

    Nem tudommiért kell a palákat basztatn hohy imbák mert nem azok az hogy van bubi ja azzl mi csinál öt percenként élete ment ennyi amig rajat van a bubi addig malmozok aztán verem le. Sámán vagyok félreértés ne legyen. Sajna nekik is az álandó heal van de talán ez változik a kiegben az meg hogy nem tud dps elni szeritnem gear függő, bár egyes fafejü klánok nem látnak többet benne mint egy két lábon járó ragtapaszt, úgy mint a sámánokban. Hú de jó van manád akkor hilej majd mi elintézzük a mobokat. Végülis kurva izgalmas nézni hátulról a raidet mig egy bost befektetnek. Ha annyira hileni van kedvem akkor majd a papomat felhúzom. Sztem nem imba kaszt bár vannak kellemtlen képességei és ha az ellenfél jól játszik vele akkor, erős nomeg jó a gearje is. Nem egy, nem két tier kette nooba botlok belem mióta x realm bg van. Az igazsághoz hozzátartozik hogy vannak kasztok amiknek tényleg nehéz beverni pl wari de hát minden kasztnak megvan a maga kakukktojása. Egy dolog zavar bennük a manna regen aura meg valami áldásuk is van rá sztem sokkal jobb mint a mana tide fos amit 5 percenként lehet ellőni és nem ér meg 31 talentpontot valami mást is találhattak volna rá. A lényeg a lényeg a pala nem isten és meg lehet veni ha ismered a kasztodat, és ismered az ellnefeled is és nem ér meg emiatt siránkozni hogy egy pala bevert.

    Meg mégegy dolog nem csak azért irtam mert Polacheknek akartam segtíteni hanem azért mert állandóna megy a sírás a palák miat hogy mire képesek.

    [Szerkesztve]

    Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

Aktív témák