Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Viktor77 #93139 üzenetére

    Ezt en is felreforditottam. Ugy ertettem, hogy Layer 1-ben van egy kis HP nerf, de Layer 8-ban mar komoly HP buff. Most mar ertem, hogy 6 es 28% HP kozott van HP nerf, szintenkent novelve azt. Na ez mar jobb hir.

    Korabban szerintem felreertettek a playereket, akik jeleztek, hogy a trash nagyon konnyu a bosshoz kepest, es erre elkezdtek buffolni a trasht, szintbossokat. Az endbossokbol kellett volna parat nerfelni, ami nem tortent meg, a szintbossokat kicsit buffolni, amiket viszont tultoltak, ahogy a trasht is buffoltak eroben es mennyisegben is. Most reszben azt vonjak vissza amit egy hete ok csinaltak.

    A csapatos extra HP nerfet mondjuk nem tudom elhelyezni meg, mert meg nem voltam csapattal, de ha ez abba az iranyba tereli a playereket, hogy inkabb csapattal menjenek Torghastba, az nagyon pozitiv lenne... mert egy MMO-ban ez a cel kvazi, ilyen hosszu insta eseten. Nem azt mondom, hogy kenyszeritsek a playereket a solo feladasara, de legalabb ne legyen buntetes ha csapattal mennel.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák