Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Cathfaern #79407 üzenetére

    Igen ;s En kerdesem nem arra ertendp ,hogz Best heal. ,hanem ,hogy a karakterrel jatszani milyen. Azert kerdezem,mert ninc ssok idom jatszani es Shamannal szeretek,mert mobilis es eleg jo heal csak nem nagyon szeretik rated BG. A holy priestemmel nagyon jol elvagyok klassz is ,de nekem nem tetszik ,hogy nem mobilis. Druidat nem szeretnek sem monkot. Ezert agyaltam a Holy palan. Csak gondoltam rakerdezek miel0tt beleolok abba is rengeteg idot mint apapomba aztan meg nem fog tetszni mert lassu. Valahogy Shamane gy balance. Jo arenaba jo mythic+ on jo raiden csak Rated a kedvencem oda meg nem szeretik. Ne erts felre egy rossz szot nem mondok a papra ,mert nagyon jo karakter csak nekem lassu mozgasban egy shaman utan. Palanak ott a charger ezert agyaltam is csak ugye a Palat mindig Proton jatszom BC ota es fogalmam sincsen ,hoy milyen vele healeni. az ,hogy meg ossze vissza nyomogassam a gombot az ertelemtlen . Erre iranyult a kerdesem.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák