Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz Vikthor #67437 üzenetére

    Játékosok nagy része úgy érzi, hogy LK-ig emelkedett a színvonal, aztán a Catával kezdett csökkenni.

    Anno én is fixen raideltem, 2-3 este minimum, rendesen guilddel, aztán egyre kevesebbet csak, mára meg valahogy egyáltalán nem raidelek így fixen, amximum ha annyira kedvem van, beugrok egy pugra de ennyiből kimerült a dolog.
    Azért meg nem akarok most olyan klánt keresni, csakhogy esténként fix időben raideljünk, ráadásul egy ilyen régi contentet.

    Most Legionon úgy is angyon sok fog múlni, jóformán hogy mi lesz a WoW-al. Nem tudom msot mennyien lehetnek aktívak, de valszeg jóval 5 millió alatt. A Legion kicsit olyan lesz mint a Diablo-nak a RoS kieg, próbálja rendbe szedni kicsit a játékot, bár ez már sose lesz ugyanaz a játék mint ami elején volt, csak kicsit próbálnak másfajta tartalmat adni, ami lefoglalja az embereket

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák