Keresés

Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz tytyty #19464 üzenetére

    Nekem van egy kis tapasztalatom. Egy ideig én is klántag voltam. A random csatákban semmi különbség. Ha van elég komoly tankod akkor mehetsz kláncsatába.(T9-10) Persze ha bevesznek. Nekem nem egyszer volt olyan, hogy percekig vártam, hogy bekerüljek utána meg nem fértem be. Pár alkalom után már nem foglalkoztam az ilyen csatákkal mert ami időt fen tudok tölteni inkább játékkal töltöm mint várakozással. Persze ha nincs ki a csapat mert a többiek is így vannak a dologgal akkor persze előfordulhat pár keményebb beszólás. :)

  • Met

    nagyúr

    válasz tytyty #19464 üzenetére

    Már pedig ez a nagy titkolózás arra enged következtetni, hogy vetítés folyik...

    Klán téma, én nem találkoztam ugráltatással, általában együtt megyünk, segítünk egymásnak vagy védjük egymást. Annyiból jobb hogy tudod van 2 ember akire számíthatsz, de ha amúgy is megvagytok 3-an a szakaszhoz akkor mindegy.

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

  • virkir

    veterán

    válasz tytyty #19464 üzenetére

    Szereti nézegetni a fene, csak tudod messziről jött ember azt mond amit akar.
    Szerintem ilyen mentalitással ne is keress klánt mert felesleges legfeljebb valami operett csapat ami neked jó lenne.
    Normális klánba első a fegyelem, utána a minimum T9 tank/TD, T7-8 arty és az aktivitás.

    Gyuri27
    A TD az nem baj szeressük a BL-10-et ha velünk van :D
    Engem abba klánba egy-két ember mentalitása irgalmatlanul irritál úgy a játékban mint a fórumokon. Már eldöntöttem, hogy azt ha a MM összehoz az egyikükkel akkor legalább low hp-ra lövöm aztán úgy sunnyogjon tovább.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • CptMisi

    őstag

    válasz tytyty #19464 üzenetére

    Tudod, egy dolog a megmondóknál is idegesítőbb, hogy te bármit csinálsz, szétlősz mindenkit, aki szembejön, veszítesz, mert a csapat 1 utat üresen hagy; nem megy vissza, mikor kell, nem segít; hagynak egyedül menni...

    Nincsen semmilyen ugráltatás, nyilván klánháborúba oda kell érni, nem mehetsz a saját fejed után, mert téged is megölnek, meg miattad másokat is... Nincsen semmilyen marakodás, ha nem fogod fel, ki leszel rúgva...Ennyi! Azt garantálom, hogy egy klán sem fog egy-egy emberhez alkalmazkodni... Amíg ezzel nem értesz egyet, ne keress komoly klánt magadnak, legfeljebb valami just for funt... Az, hogy te mit csinálsz, nem tartozik semmire, amíg te teljesíted azt, amit kell. :))

    Ami a másik, szerintem az sem jó, ha kisgyerekként kezelik az embert a klánban, és kézenfogva vezetik. Régen volt úgy, hogy ha itt találkozol azzal, ott meglövöd, oda mész így... Ez nem kell, mert akadályozza a játékos egyéni fejlődését...

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Aktív témák