Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    Az ciki ha ma jön a 7.3, mert még nem fejlesztettem ki a nagy löveget IS-4-re...(bár már minden adott hozzá (30 000 Xp meg 1500 gold). Na mind1, akkor ez bukó :U

    Fsb, Emre.
    Köszönöm. A tegnapi tank ász erősen azon dőlt el hogy hová helyezkedek a pályán (himmeldorf egy utcasarka) és hogy mit lép rá az ellen. Teljesen ollóba tudtak fogni de csak az egyik oldalt tolt. A másik várta a csodát, mert EGYETLEN lövést kaptam tőlem, hogy viselkedjenek...Azután mellém állt egy 300 Eff ratinges Churchill, és már nem is féltem annyira :DDD :DDD :DDD A végén annyira vérszemet kaptam, hogy mentem KV-3-mat rammelni, de mindig időben betöltött a löveg, így arra sem volt szükség :C

    A srác akivel platoonoztam, ezt mondta: "Damn it, Im gonna put that Short 88 back on mine :D"

    Igen, sajnos a szopóág mindig ott lóg a levegőben, ha az ember ilyen sikeres valamivel. KV-3, IS stb-vel már tapasztaltam.

    Szokott innen PH-ról szerveződni Sikeres (Jó vezér által dirigált)Tank Company? Vagy valaki tud ilyen brigádot? Kipróbáltam Tier 6-ban és erősen rákattantam a dologra :K :K :K

    Sosem drogoztam, de gondolom hasonló érzés lehet :C

    athomi
    Tegnap meghívattam 2 hozzám hasonló (jobb) játékost is company-be. Azt mondták, hogy annyira jó a company , hogy nem jut nekik tennivaló. Ezt kapjátok ki. Mindketten KV-107-tel jöttek Tier 6-ba és néha 4 killeket osztottak 10-11 ellenből :C :C És még panaszkodnak :)

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák