Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    Végre elértem a német ág TD vonalának végére is:

    Nem kellett hozzá freeXP-t váltsak, mert a Ferdinánddal élvezetes volt játszani, bár az elején szokni kellett. Különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérni 58,5%-os győzelmi arányt és az átlagomtól jobb 1,42 kill/csata arányt.
    Csak azt sajnálom, hogy MAUS-t nem tudtam vele lőni, 2x is elbénáztam szinte 100%-os esélyt.

    Ja igen... tényleg csodálkoztam mikor T110E5-el folyamatosan tudtam egy MAUS tornyát előről löni, de nem a pen/páncélvastagság aránya adott okot erre, hanem hogy szinte célzás nélkül (ahogy akkor is írtam) elég távolról sikerült ezt elkövetni, úgy tünt minden lővés a lövegpajzs mellé ment arra a kis jobb oldalsó részre.
    A "célzás nélkül" itt azt jelenti, hogy sniper módban, a tornya belefért célzó körömbe és talán még a legbutuskább kezdő játékosok is tisztában vannak azzal, hogy nem a célkör közepébe találnak be a lövedékek, hanem jelentős szórásuk van a célkörön belül.

    De hagyjuk ezt, legyen vidámság, kedvenc Nagy Feró dalom is errre buzdít: [link]
    Nagy suttyó tud lenni az öreg rocker (lásd klip), de mégis kedvelem, mert egyenes ember. Érdemes idézni, mert néha én is ezt gondolom:

    Most már szívhatnak nekem, kik a véremet szívták
    Hitetlenek, balfácánok birkák
    Kik tövis koszorút fontak nekem hamis szavakból
    Húzzák meg a botom
    Vidámság és R&R

Aktív témák