Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    válasz virkir #3595 üzenetére

    Azért mert szeretek játszani és szereztem már itt / ott / barátokat.
    Nekik nincs velem problémájuk, van akikkel egész nap platonozunk, több száz csatát lenyomtunk már együtt.

    Mindig bejelentem, h most kilépek, mondják h oké ... addig " védenek " ha kell és ha +int csataképes vagyok, bejelentkezek nekik.

    Azt nem tudom, h miért van, de a torony mozog rendesen csak az irányítás és a mozgó célpont eltalálása nem megy.

    Viszont hiába mozog a torony, én a célpontra célzok és lövök, de a skulók mögötte csapódnak be, késéssel.

    Tehát én úgy látom, h akkor lövök amikor kell, de ez mégsem úgy van.

    Pl. ha autómatára teszem a célzást akkor a célkereszt előrébb megy magától, mint ahogy én látom magam elött a tankot.

    Tehát, ha az ellen tankot pontosan 12 órára látom elöttem, de bekapcsolom az autómata célzást az egyből átugrik 11.50 percre ... tehát az a 10 perc eltolódás van az általam látott és a ténylegesen elhelyezkedő célpont között.

    Mozgás közben még automatán sem lehetséges eltalálni az ellent, csak abban az esetben tudom, ha az megállt és nem mozog közben.

    Ennyi.

    Kipróbáltam másik rádiós klaviatúrával, azzal is ugyanez a helyzet ... remélem a gépcserével +szünik ez a probléma.

    Viszont mikor februárban elkezdtem játszani, minden okés volt ... talán az egyik patch +érkezése óta carakodik, de ez nem biztos hogy összefüggésben van a hibával.

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Aktív témák