Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz virkir #3226 üzenetére

    Figyelj, amikor meg lett a KT, egyből tudtam vele jól játszani, amikor meglett a KV-3 egyből jól ment vele, amikor meglett az IS megint csak jól ment. Meglett a Tiger, egy olyan jó ~100 meccsig bíztam benne, hogy jó lesz, aztán úgy voltam vele, hogy letörlöm a játékot annyira csalódott voltam benne, de jött a megmentő 5x xp és gyorsan átugrottam a tankot. A hosszú 88as keveset sebez, tökmind1, hogyan nézed, inkább piszkál az az ágyú mint sebez(persze ott a D25 meg a T5E1 ami más tészta kicsit), a röviddel meg nem lövöd át a többi tier7 tankot sem. :(( A legénységet a VK3601-ről képeztem át, 70% repairral szóval ott sem TESCO minőség volt. Aztán jön az agyrohasztás mert ugye a matchmakert inkább mint failmaker kell említeni, T-54 flood a másik oldalon vs. a te fullos Tigered, sok szerencsét hozzá, vagy ugye amikor berak a meccsbe 6 Tier X tankot a többi tier 9, 1-1 Tier 7+ 1-1 Tier7 arty. <- ez volt az utolsó meccs amit játszottam a Tigerrel, "valahogy" megtalált az enemy GW Tigerje (100% hogy engem keresett a rohadék) és megsemmisítette a kis dobókockámat, a meccs után el is adtam a tankot, mivel semmi szükségem egy olyan tankra amit berak nagyok közé de nem bírja a kenést és egy lány is erősebbet üt nála. Most ha berak nagyok közé Sztálinkával akkor szépen összeráncolom a homlokom majd jó nagyokat belelövök annak a tanknak az oldalába akivel először találkozok, aztán jön a következő és a következő.M megkapom a 7-900XP-t mert olyan ágyú van rajta ami sebez is, és a tankod sem lesz rokkantnyugdíjas ha bekapsz két találatot.

    (#3227): 6,32 a ROF, de alapvetően nem ér semmit sem a ROF akkor ha visszabújsz fedezékbe és a következő alkalom amikor előjössz az az amikor megint tudsz lőni. Egy KT-nak a 88assal semmi esélye egy BL-9-el szemben de ugyanígy áll a T5E1-re is. A 10,5ös nem rossz csak a sebzéshez képest drága a lőszer, ha változtatnának rajta akkor marha jól lehetne farmolni vele(1025 helyett mondjuk 900 lenne).

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák