Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takessz

    senior tag

    válasz rlazol #50085 üzenetére

    Hol mondtam hogy atom király játékos vagyok másold már be köszönöm :)

    Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

  • Yofej75

    aktív tag

    válasz rlazol #50085 üzenetére

    De épphogy nem azt írta magáról, hogy unikum player önképe lenne, egyszerűen csak közétette, hogy számára jól esett az a végeredmény. A mai első köröm szerint (most végeztem pár perce) a mai WR-em 0%, mivel veszítettünk de a legtöbb sebzést én vittem be és a legtöbb XP is hozzám vándorolt, 2301 WN8-cal zártam. Ennek én is örülök bár a T28-cal mégcsak a 3. osztályt sem értem el...akinek ez szúrja a szemét, oltogassson nyugodtan, maximum elmegy a kedvem a kommunikációtól és méginkább magányos farkast játszom :DD

    A kritika - ha olyan - szerintem mindenképp jó iránymutató lehet.

    Majd' 10k meccs van mögöttem és még mindig noob vagyok aminek tudom az okát és próbálok tenni ellene. Szerintem aki jól akarja érezni magát a játék közben az mind így cselekszik, próbál fejlődni...de ehhez az is kell, hogy ne csak azt kapja, hogy ő egy sz*r játékos hanem megmondani, hogy mitől lesz jobb (az nem elég, hogy "sebezz sokat és jön a manna az égbül"). 2k+ csata után (gyakorlatlanul, első accounttal természetesen) aligha tudja még bárki is, hogy melyik tankkal melyik pályán milyen módban merre kell menni és hol kell megállni huggyantani s várni az ellent.

    takessz modi nem kell ide, nincs nagy baj szerintem...én még a csatatéren is békepárti vagyok, gyűlölöm a noobozókat és tomatozókat meg akik állandóan l2p-znek...azok mind sz*rjanak sünt mivel holtukban is képesek zavarni a még aktív játékosokat és sokszor miattuk megy el egy csata :DD evvan, ezzel együtt kell élni

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Új hozzászólás Aktív témák