Új hozzászólás Aktív témák

  • benvolio

    őstag

    válasz Emu #47110 üzenetére

    Nem konkrétan értettem, persze legyen egy tárnyi gold, de ha mégsem akkor mi van, hamarabb betölt, ellövöd, aztán jöhet az alap. De tankonként átgondolva akkor is korlátozni kéne, mert itt hiába "játsz ingyen" a szlogen, free-ként elmaradottabb vagyok a "pénzesektől". Én free gamer vagyok tehát nem tehetek meg mindent és nem is tudok még ezüstért se mindent megvenni, mert így nehezen jön. Jelen esetben is csak azért volt a T-44-ben majdnem fele annyi gold mint a sima, mert meguntam, hogy nincs tankászom vele 800 csata után se, gondoltam ez segít. Pedig ezzel szeretek med-ezni. Fogyott is az ezüst. :) Egyébként ebbe is 10-et vittem előtte. Nem tudom, de így, hogy már eladó sorba kerül és jön a várva várt T-54, a végére nagyon adta. Két Lehvaslaiho's medált és két tankászt is begyűjtöttem vele hirtelen. :)
    Én pl. nem tehetem meg, hogy pót ellátmányt használjak csatánként, mert amit küldikért kapok azt elszoktam adni, hogy legyen ezüst. És azért egy csata alatt nagy segítség lehet, ezt már kívülről is látom vagy sejtem ha valaki használja. Itt is nem egy replay volt unikumtól is és mástól is, hogy milyen jó kört ment egy tankkal, persze ott figyelt a pót ellátmány, hagyjuk már az ilyen jó köröket, anélkül valószínű nem lett volna replay belőle. :U

Új hozzászólás Aktív témák