Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz jano_77 #33334 üzenetére

    Multkor nyomtam egy olyat ami mindent törölt, a teljes játékbeállításaim oda lettek, a grafikaitól kezdve, az ingame beállításokig, hogy milyen csatákba dobjon, spamszűrőt, mindent! csak óvatosan vele. clean install preferált valóban(recommended).

    obj260 mt-12höz, a gyujtogatóshoz: igen jó a táras, én t55a-hoz chirivel csináltam, viszont szerintem a tier6(tehát a legalacsonyabb megengedett) a javasolt ehhez, mert tier6hoz képest a t7-8 tankok nem sokkal jobban páncélozottabbak(mint tier6-hátsó fertályról van szó), több a tapasztalatlan játékos, könnyebb mögéjük kerülni, szóval sok sok szempont szól a tier6 mellett, csak legyen meg a megfelelő tank. jó dpm és pen kell, meg jó mozgékonyság, az se hátrány ha alacsony maga a tank. meg egy jó platoontárs, aki bevisz tierlimites t7 vagy t8 prémtankkal.

    nyunyu: a clean install a res_mods mappából töröl mindent, nem csak az aktuális verzió mappájából, ha jól tudom.

    h1mpi: a tiednek mennyi értelme van, ha válaszolsz arra a hozzászólására, aminek szerinted nincs létjogosultsága?

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák