Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz scyllarus #10505 üzenetére

    Igazad van, 8.8-ban mintha tényleg több lett volna a teamkillek száma. Ezt a képet ott lőttem.

    (#10507) Taragas: Annyira nem rossz, most már viselhető, de mivel magas a tank, ezért nem igazán érződik a -8 gun depression. Pont ez volt az M103-nál is, csak ott nem ennyire. Amúgy a mostani IS-3 szerintem is sokkal jobban néz ki, bár az újabbnak szebb színe van cseppet.

    (#10508) Stigma.HC: Nekem egy kicsit tetszik kinézetre, de a T8-10-es francia TD-knél és heavy-knél nem szebb. :) Keddtől végre akciós lesz az 50 100, meg is veszem. Azon kihúzom a SA 47-et és aztán akár hozzá is kezdhetek a Lórihoz. Így lehet kimaradni a "Lóri 90 mm-es csővel" szívásból.

    (#10510) Atlantis: Nagy része nem OP, csak a 8-as és a 10-es lóg ki a sorból. Pl szerintem a Sturer Emil (Pz.Sfl.V) egy tökéletesen balanszolt tank, ennél jobban nem is csinálhatták volna meg. Olyan, mint egy FCM36 Pak 40, csak T7-ben. :) Sőt az előbbi állítás még a Nashorn-ról is elmondható, nem túl jó, de nem is túl rossz.

    (#10511) bullseye: Fehéroroszok, hehe. Amúgy nem gyengebénák a német tankok WoT-ban, csak olyanok, mint a valóságban voltak, vagy még jobbak is. Ezek pl mind fain gépek: PzII, Pz35t, PzIII/IV, Stug III, VK3001D, VK3601H, JagdPanther, Tiger P, VK4502A, Tiger II, E-75, E-50M, Leopard 1.

    "WT attól lehet sikeres, ha a Tigris már ránézéssel megöl mindent a csatatéren"
    Belenyugodhatsz, a WT fejlesztői oroszok. :C Szvsz még mindig jobb a WoT, a WT kicsit olyan, mint egy WoT HUD nélkül, fura fizikával.

    (#10513) Taragas: Ez jó volt. :DDD Ja nem. Mit gondolsz, a többi 1945-ben tervezett gép nem megy 1960-asok ellen?
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Erre vártunk már mióta (a részletes statisztika modra, ami az XVM5.0.0test5-tel jött vissza újra)
    - Keresd a hibát (nem a $wag garázs a lényeg)

    Más: Most fogom fel mennyire jó gép ez az ST-I. Eddig is annak tartottam, de most már még jobban. Könnyebben elérem vele a 2500 sebzést, mint bármelyik T10-es tankommal.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák