Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz joergie #91368 üzenetére

    Hát én most vagyok így vele. Nagyjából megvan minden amit szeretnék és igazából nem motivál semmi hogy játszak.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • Warton

    őstag

    válasz joergie #91368 üzenetére

    Én most kezdtem el élvezni a játékot, mert nekem is kb. minden megvan, amit szerettem volna. Tökre szeretek 10-es csatákba menni randomban csak úgy, mert picit talán értelmesebb játékosok játszanak ott, mint alacsonyabb szinteken. Sokkal kiélezettebbb a küzdelem ezért élvezetből játszom pl. a Maussal, vagy a Leo1-el, vagy az IS-7-tel. A küldetésekkel egyre kevesebbet foglalkozom, már szinte nem is tudom, hogy éppen mit kéne csinálni, vagy beadja vagy nem. Azért régen elég sok volt az izzadtságszagú grind, mire eljutottam oda, hogy van egy rakás 10-es tank.

    Spg fronton érzek lemaradást, mert a legnagyobbat pukkantó arty-m az S-51. Ott szeretnék legalább a IX-ig eljutni, de az se most lesz. De az S-51-el is úgyahogy megbarátkoztam már, úgyhogy nem muszájból játszom vele. Illetve jó lenne kigründolni egy nagyot pukkantó TD-t is. A JgPE100 a célpont mert megvan a Jt, de elég messze vagyok tőle.

    A prémium szovjet med tankhoz pedig csak annyit, hogy én nem valószínű, hogy megveszem, így a T-34-85M után, képzésre az is pont jó nekem. Szerencsére van egy nagyon fejlett rádiósom, aki nem halássza el a bónusz xp-ket a többiektől.

    A CDC már jobban érdekel, bár a BC legénység képzésére nem annyira alkalmas, főleg azért nem mert nekem abban csupa csaj van. A másik francia med ágtól meg nagyon messze vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák