Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz fsb1000 #80800 üzenetére

    a "nincs forrás" nem egyenlő a konkrét válasszal.

    megkérdeztem konkrétan: hogy befolyásolja az arty a 0,67-es csodaszámot? nem kaptam választ.

    magam írtam le, hogy az E50-et hoztam példaként és te nem fogadtad el az alacsony csataszám miatt.

    De a hasonló helyzetű magasabb csataszámú példáimra azóta se reagáltál.

    Kérlek, mutass példát, amikor nem artys vagy általam vitt tankokkal kapcsolatos szituról mondtam frankót!

    Kérlek, mutass példát, amikor orosz, amerikai francia, japán angol tankokkal kapcsolatos vitákba beszálltam, leszámítva, h elmondtam, a német medjeimmel hol tudom belőni őket.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz fsb1000 #80800 üzenetére

    Srácok, nem lehetne kicsit higgadtabban fórumozni?

    NE haragudjatok, de hetek óta mástól sem hangos az ON fórum, mint az:
    -"Óvónéni az a fiú azt mondta, hogy nem vagyok autentikus ebben a témában."
    -"De óvónéni, ő meg előtte azt mondta, hogy csak statisztikailag nem vagyok autentikus...."
    -Ezelőtt meg ő azt mondta, ....

    Sajnos ez már túlmutat a játékon. JÁTÉKON!

    Inkább nézek meg 1000-szer egy tankászos képet és túrázom szét az agyam azon, hogy nekem miért csak 3-ad osztály sikerül egy adott tankkal, mint a perlekedést olvassam állandóan a -bocsánat- házastársak között.

    Semleges témában mindketten segítőkészek vagytok, de amint a másik olyat ír amire ugrani lehet, pitbullokká változtok és addig nem eresztitek a "mócsingot", amíg a másik bele nem gebed.

    Csak így a saját magatok szórakozását is rontjátok szerintem.

    Az állandó net kapcsolat és a béke legyen veletek! :R

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák