Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz ddt500hu #67802 üzenetére

    Az estek hány százalékában lőnek a játékosok a töltés után azonnal?

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Diarmand

    senior tag

    válasz ddt500hu #67802 üzenetére

    Értem mit mondasz, de most kérlek figyelj egy kicsit.
    Amit írsz, az pont olyan, mint amikor valaki magyarázza a pötyi ágyú dpm előnyét. Oké. Tiszta sor, hogy percenként többet lősz, de elfelejtenek egy bizonyos dolgot akkor, amikor a dpm előnyeit sorolják az emberek. Mégpedig azt, hogy ehhez folyamatosan lőni kell. Nyomva tartani a tűzgombot és azonnal lőni, amint betöltöttél. Így természetes, hogy a kisebb alfájú, de gyorsabban töltő ágyú lesz a nyerő. De hányszor van ilyen? Hányszor van olyan, hogy neked csak állni kell a dombtetőn és lőni a csapat által felspottolt másik 14 tankot megállás nélkül? Nagyon ritkán. Így már más a leányzó fekvése nem igaz? Sőt, írhatnám azt is, hogy a T62A lehet elvérzik egy olyan helyzetben, mikor ki kell lőni egy 400 hp-s tankot, de a nagy dpm/kis alfás ágyúval nem megy neki egy lövésre, ellenben egy 121 kettészakítja a célpontot.
    És miként kapcsolódik ez ahhoz amit írtál? Szerintem nem kell magyaráznom :)
    Oké, hogy többet lősz, de ezt nem lehet úgy elképzelni, hogy ha egy fél másodperccel gyorsabban töltök, akkor konstansan többet fogok lőni minden meccsen, ez nagyon nincs így. Szép dolog az elmélet, de a gyakorlatban, ahol ezernyi tényezőn múlik a meccs, ez nem fog előjönni úgy, ahogy leírtad. Bőven van tapasztalatod a játékban, szinte mindent tudsz, nehogy Neked kelljen már ezt magyaráznom :)

    (#67791) Sanya Nem teljesen az RNG-re hegyeztem ki a mondandóm, ne csak azt emeld ki. A lényeg az volt, amit ebben a jó pár sorban kifejtettem fentebb.

    (#67792) szbalogh

    A csata alatt végig használod bármit csinálsz.

    A többi perket/skillet talán nem használod a csata alatt? Na ugye.

    És igen, sokszor bizony azon az egytized másodpercen múlik.

    Ez valamiért ilyen mindent eldöntő érvek számít ha a BiA-ról van szó. Nem, nem múlik SOKSZOR a csata tizedmásodperceken. Talán a játékhoz kapcsolódó egyik legnagyobb túlzás.

Új hozzászólás Aktív témák