Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sequator

    senior tag

    válasz slett27 #61597 üzenetére

    Azért tartsd csak meg a T-34et. A kill gyűjtő eventekhez a legjobb. 2mpes killstealer, szinte biztos te viszed be mindig az utolsó lövést. :D

    Én nagyon szeretem azt a kis járgányt, 415 csata után 59,52% WR. Számtalan top gun, sokszor csak kevés híjja volt a Radle-Waltersnek.

    sautia

    [ Szerkesztve ]

    sequator

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz slett27 #61597 üzenetére

    @slett27

    Talán az én nézőpontom ellentmondásban lesz az eddigi felhozatallal, de nem vagyunk egy formák. :)

    Lent minden prémium nélkül.

    Hatékony:

    T49, hands down. Mint tank semmi extrát nem tud, de két dolog szerintem az átlag fölé (OP?!) emeli: álca ( romulán a négyzeten) és agilitás. Könnyű érvényesülni vele.

    1000 dmg-re 20-25k között ad (ha kilőnek is) + spot dmg, ha van. Ha jól használod, ritkán sebződsz vagy lőnek ki, így a javításra sem megy el, illetve a consumables sem fogy annyira. Lehet, hogy szőrszálhasogatás, de ebben a kategóriában 5-6k is számit a végösszegben, szerintem...

    T1 Heavy, ha a T49 nem jön be. Inkább med, mint heavy; kemény torony, mozgékonyság. Jó ágyú; gyakorlatilag ugyanaz, mint a T49-é. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni.

    Churchill 3, joy & pain. 15-30k netto, de ne hidd azt, hogy heavy vagy a kifejezés hagyományos értelmében. Második sorba való. Nekem az egyetlen, ami bejött a T5 prémium tankok közül. a KV1 legénységed mehet bele. Ha forgatod, a páncél troll, és kevesen mennek rá a toronyra.

    Jagdpanther, a T49 és a Nashorn szerelemgyereke. 10-25k netto.

    Tiger, nagyon kényes, ugyanakkor nagyon hálás. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni. 10-30k netto.

    Egzotikus:

    Nashorn, minden vagy semmi. Ha jó pozícióba tudsz állni, tiéd a játék, de túlságosan ki van szolgáltatva a csapat maradékának. Inkább T49 a jó mobilitás és a szituációkhoz való könnyebb alkalmazkodás miatt.10-30k netto.

    KV1, egyszerű és hülyebiztos... De nincs akkora varázsa, mint anno, főleg az új TD-k és a gold ammo népszerűsége miatt. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni. 8-15k netto.

    T-25, komplikált. Lehet vele alkalmazkodni több szituációhoz is, de semmiben sem jó. Lassú cálzás, (relatív) pontatlan ágyú, nehezen gyorsul, semennyire sem fordul, és még vak is. 15-20k netto. Inkább a T49...

    T14, lásd T-25, csak lassabb. Inkább medium, mint heavy. Troll páncél, jó torony; kivéve ha troll gunnal lövik.

    SA francia TD, kis Nashorn. Jó álca, bitang ágyú. Lassú. Nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák