Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba17

    senior tag

    válasz scyllarus #53883 üzenetére

    tesztszerón nálam ~ugyanannyi fps volt, igaz a vga ventijét hallottam, szal jobban hajtotta de fps problémám nem volt, és az a poén hogy ha mindent maxra viszek, tényleg minden on és ultra maxon akkor is megy 12-20fps-sel, ha kilövöm az árnyékokat akkor nyerek ~3fps-t, az élsimítást fps-ben észre sem veszem hogy on vagy off, ugyanannyi marad, illetve még egy érdekes rész: a garázsban ha csak úgy hagyom akkor a vga egy idő utána pörgeti a ventit mert hallom, fel is megy 70fok köré a hőmérséklet, ez még nem is gond de az hogy játék alatt meg nem, szóval a garázsban jobban hajtja a játék, legalábbis nálam.
    tegnap megcsináltam valami teljesítménynövelő akármit de semmit sem használt, bár arra jó volt hogy alap beállításokkal, ablakban, 1024x768as felbontással a menüben ugyanúgy 40-45fps-em van, ha beállítom 1980x1080ra akkor is ennyi marad...
    valami nem okés, legalábbis nálam de ahogy írjátok másnál sem.
    most úgy állítottam be a gémet hogy normál beállítások, amit enged az mind maxon de minimumom sincs 60fps-em, most normálon, max beállításokkal 30-40fps de ha pl valahol kilőnek egy tankot a csapatból akkor legurik vagy 10fps-t pedig nem is látom a robbanást mert nem oda nézek....

Új hozzászólás Aktív témák