Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz unravel #52407 üzenetére

    Semmi közöd hozzá mit gondolok amíg ide nem írom, és nem egyedül engem zavar tehát le vagy szavazva. :P

    (#52389) Ry0K3N
    Szerintem nem, néha én is előveszek egy artyt, vagy a KV-2-őt 1-2 kör erejéig. Igazából csak azt szeretném, ha olyan dolgok kerülnének a topikba amikből esetleg el lehet lesni valamit. Az egyszerű e-penis lóbálásra nem vagyok kíváncsi, mert mindenkinek összejöhet egyszer, de tartósan jó teljesítményre sajnos csak nagyon kevesen képesek. Mielőtt bárki belekötne én sem tartozok közéjük, mostanában meg nem is úgy játszok. :DDD

    (#52396) bullseye
    Igazad van, nem rossz teljesítmény, asszem kicsit keményen fogalmaztam de talán épp ezért sokkal többet dobna egy replay róla, mert ez így kb 80%-ban szerencse kérdése.

    (#52386) Simi37
    Szóval bocs a kemény szavakért, és gratulálok hozzá, de a kevesebb néha több.....

    más
    Tegnap kissé feszült voltam este, mert O268-al muszáj volt kitolnom egy 13-75-öt a jó td pozicióból hogy lövéshez jussak, mire ellőtte az egyik töltőm de azt lehoztuk....utána meg jött ez a dream team itt az elején még lövéshez sem jutottam, a csapat addig dugdosta ki az orrát amíg nulla sebzéssel elhullottak. A végére nem kicsit volt elegem az egészből. Sajnos vacak a legénység a 268-on, még a hatodik érzék-ért küzdök, utána talán jobban fog menni. Mellesleg szerintem elég alacsonyan van az ász-szint vele, anno még közel 10k sebzés kellett. Ja, a replay oldal miért nem hozza a potenciális bekapott sebzést? :F

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák