Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Diarmand #52397 üzenetére

    Nem leszoktam, hanem szinte kizárólag a T28-at nyomom, előtte meg a KV4-t és bár voltak szép nagy sebzéses körök (kv4 - 4k, t28 - 6,4k) de vereség volt és csak első osztály. Én max a komolyabb ászos köreimet mutattam, hogy aki ászra gyúr, kb lássa a szükséges xp szintet. Ennyi, nem azért teszem fel a képregényt, hogy döngessem a mellem, úgyhogy erre a célra a kis szöveges összesítő szvsz elég, de megértem azt is, aki örömében felrakja a képregényt.

    Egyébként nekem nagyon egyszerű okom van amiért nem igazán mutogatom a nick nevem, mert a játékban angolul vagy magyarul le szoktam oltani a csapatokat sokszor nagyon durva módon és nem hiányzik nekem, hogy itt csámcsogjon rajtam a jónép, hogy mit ugattam be neki már megint. Mondjuk most, hogy chat ban-t kaptam kezdek rájönni, hogy nyugodtabb a játék, ha nem látom a sok phaszságot, ami a chat-ben folyik, de azt még szoknom kell, hogy én nem tudom a népet leoltani, sőt még a garázsban sem tudok üzenni a nagyon ostobán játszónak. Evvan.

Új hozzászólás Aktív témák