Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Iratus bug #29699 üzenetére

    Testvér, nem lüktet a szemed a benned lakozó kitörni készülő intelligenciától? :)

    Én csak azt írtam, hogy mind a BiA, mind a Venti haszontalan cuccok, az esetek 85%-ában. Kapis? Semmi másról nem szólt az írásom.

    És ahogy vhw kollega is leírta, van olyan arty amelyikre megy szellőzés :D

  • dfsz34

    őstag

    válasz Iratus bug #29699 üzenetére

    Megvédem a seggem, ha kell, de tényleg meg kéne tanulni értelmesen, érvekkel alátámasztva érvelni és ha valaki valamit mond, akkor az ellenérv szóljon már ugyanarról az témáról nem olyanról, ami csak hasonlít rá.

    Az a baj, hogy írunk valamiről és te elkezdesz beszélni valami hasonlóról, de természetesen nem ugyanarról és akkor úgy tűnik, hogy most vita folyik a vitáról, holott csak arról van szó, hogy érvelünk valami mellett és te egy más dolog mellett, ami csak hasonlít hozzá.

    Töltésgyorsítóról senki nem beszélt, az valószínűleg egy alap modul minden tankon, ha valamiről valaki nem beszél, az nem azt jelenti, hogy nem érti oda. Te mégis belekeverted, de kitágíthatjuk a vitát a kedvedért és minden modult egzakt módon megnevezni, csak hát ez mégsem egy szakdolgozat, ha valaki leír itt valamit.

    A kérdés az, hogy érdemes-e ventit tenni a tankra illetve a legénység egy komplett képesség szintjét a BiA-ra áldozni. Ennyi és nem a töltésgyorsítóról folyt a beszélgetés.

    Már várom, hogy valaki hozzászól, hogy ó kólát használ az amerikai tankon meg csokit a németen és az mennyivel gyorsabban tölt be, mint az alap és hűdejó. Ez nagyon frankó lenne, csak hogy jönne ide? Nem akarok terelni nagyon, de én próbáltam a csokit a jt8.8-n és nem tudom, hogy véletlen (mert nincs annyi csatám csokival vele, hogy biztos véleményt mondjak) de 100e nettó feletti kör volt - mínusz 10e a csoki ára akcióban - eddig mind a 3 és piszok pontosan lőtt (tiger2 parancsnoki belépő kb 200m, 1 hibás lövés mindösszesen), de lehet az RNG kedvezett csak. Ki tudja? Kéne sokat menni vele és akkor meg tudnám pontosan mondani, de nem is akarom idekeverni, csak leírtam, hogy lássad nagyjából, hogy te hogyan érvertél.

    Térjünk vissza a bia+venti és tényleg szeretnék valami konkrét dolgot látni, egy replayt vagy konkrét esetleírást, ahol ezen múlt bármi is. Mert vagy én nem figyeltem vagy tényleg nem kerültem olyan helyzetben, hogy a plusz 2,3-4,6% nem segített semmit.

    Ellenben vannak nagyon is hasznos modulok és tulajdonságok, amik szerintem (és ezek szerint mások szerint is) jobban használhatóak egy véletlen csatában.

Új hozzászólás Aktív témák