Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz xAttilax #250425 üzenetére

    na igen hogyne lilla túrbó az miért is van top secret szintre rakva hogy nagy ritkán berakják :DDD
    Márpedig most erős nerfelés volt valamikor mivel 13-ra le lett véve hp/t szinte az összes heavy-t 16-17-ről

    A roham módra néztem rá és egyből feltűnt nem érek be a pozícióba ennyit a nagy tudásról hogy beül valaki a kis gödrébe és ott tök jól elvan.
    persze persze hála isten ez nem random 15v15-ben ahol semmi esélyed nincsen gondolkodni mert ott az erősebb az aki minden szarral próbálja csökkenteni a negatív értékeket első a jó tank választása természetesen aztán a pótkaja ami hozzá adódik és százalékosan minden negatív értéket javít.

    Meg olyan érdekes hogy a Chieftain/T95 [link] nem sűrűn gunmarkolják vagy viszik csatára a streamerek: elit is
    Megcsináltam a legnehezebb kiválóságjelet a játékban [link] :DDD
    aha de ezt a csifit márkolta csak pedig neki a másik a kihívás.

    Szóval ez a hű de jó vagyok mert otthon ülök meg a jó tankokat felpakolom minden jóval a többi random ellen kicsit túlzás menne inkább utolsó 1 héten rohamozni hogy akkor mutassa meg magát hogy neki 1hét feljutni csak azok között akik tényleg pró gémerek ne randomban ahol a kezdők is játszanak.

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák