Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz h1mpi #242472 üzenetére

    Skill kb unikornis, míg QB inkább valóban content creator.
    Szerintem lehet bármelyikőjüket nézni, a nélkül, hogy az a nézőt degradálná. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz h1mpi #242472 üzenetére

    hát erről eltérő véleményem van, skill inkább pont hogy leegyszerüsít mindent, talán a nyelvi korlátok miatt is bár sokat fejlődöt az angolja, de megrekedt egy szinten szerintem itt vannak a csilagok, ott vannak a felszerelések, rakd fel ezt, mert Simon Skill mondja - QB meg mindent alaposan elmagyaráz, talán túl alaposan is, de erről túl sokat is lehet beszélni.

    Az meg parttalan vita, hogy ki a jobb játékos meg ő a jobb játékos, meg nem ő a jobb játékos. Meg valahol méltatlan is, mondom mindig, hogy a statbuzulás a játék mérge. QB elképesztően ügyesen old meg olyan helyzeteket, amiket én soha nem fogok. Skill is. Nekem inkább tech részletek, magyarázatok kellenek, ezt QB adja jobban. Egyébként ha már ügyesség a sirfoch csinált olyan dolgokat, hogy attól még az állam is leesett. Agresszív játék, jöttek rá mindenhonnan és megoldotta. nem egyszer, nem kétszer. A statbuzulásban lehet, hogy nem ő volt a legjobb, mert sebzésre nem ez a legjobb taktika, de amit tudott művelni rendszeresen. QB is egyébként, pont egy cromwell YT videója volt az első WOT videó, amit láttam és amit ott művelt. fél oldal lenne leírni, amit kb a meccs 2 legintenzívebb részén művelt, de most is tud dolgokat, ha jól tudom 11 éve játszik, nagyon ügyes játékos, nem csak rutinos és sz.rom le a statját meg hogy van nála jobb stattal játékos.

    Inkább nem minősítem azokat, akik őt minősítik, hiszen magukat minősítik :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák