Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    válasz bigobert #235993 üzenetére

    A MM / RNG szerintem senkinek nem tetszik. A csapatok összeválogatásával kezdve a sebzéseken át gyakorlatilag minden úgy van megcsinálva, hogy a csaták 90+ %-ánál 5 mp agy 1-2 lövés után lehet tudni, ki fog nyerni. Max. 10%-a élvezhető a meccseknek, függetlenül attól, hogy nyer vagy veszít az ember. Engem totál hidegen hagy, hogy nyerünk-e, ha jó a csata. Máshogy fogalmazva: ha élvezhető a játék - ami igencsak ritka - akkor veszíthetünk is részemről (persze az ember igyekszik nyerni, de nem az a lényeges). A minap tök jót beszélgettem egy ellencsapatbeli ismeretlennel. Veszítettek, (a végére csak ő meg én maradtunk) de rohadt jó volt a játék, ő is élvezte. De az ilyen csata igencsak ritka.
    A pályák valóban lehetnének nagyobbak.
    A Modern Armor féle végtelen látómező (keverve ugye a spottal / detektálási távokkal) szerintem sokkal jobb mint a normál spotrendszer.
    Gold... hát igen. Gyakorlatilag a legalsó tierekben is köpködik a gold ammot. Ami a WG-nek egyértelműen jó.
    Tisztában vagyok vele, hogy ezek nagy része nem bug, hanem feature. Csak néha bosszantó tud lenni, mikor kifog az ember egy 30-40 csatás buktamenetet, mindegy melyik tankkal és tierrel van. Enyire nem kellene belenyúlni a játékba. De ez van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák