Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigobert

    tag

    válasz BigBear #235995 üzenetére

    Kipróbálnám szívesen, ha elhagynák az RNG-t, de előre nem tudnék nyilatkozni róla. Az átütésre vonatkozó RNG hiányát valószínűleg meg tudnám szokni, de ha megszűnne pl. a lövegek szórása, és pixelshotokról szólna a játék, az nem tetszene. Ha kiesne a pontosság mint tényező, akkor csak a dpm számítana, meg a minél több páncél és a camo? Akkor csak kempelnék. X25 zoom, és ennyi. Ha megszűnne a jelenlegi spotrendszer, akkor lenne értelme a light tankoknak? Persze, nem életszerű a láthatósági rendszer. Ez egy játék. Így alkották meg. Vagy elfogadom, és kihozom belőle azt, amit tudok, vagy nem játszok, keresek más játékot. Az sem túl élethű, amit fentebb írt valaki - nem tudom, hogy esetleg te -, hogy a domb mögött is látod az ellenfelet. Miért látnád, hisz ott egy domb. Én a játék szabályait elfogadom, ha tényleg működnek, és azok szerint játszom. Inkább azon akadok fent, amikor abba a tévedésbe esek, hogy azt hiszem, számíthatok a csapattársra, de mégsem. Amikor spottolok, és nem lövik. Erről annyiban tehet a wg, hogy az olyan játékosoknak is engedi az előmenetelt, akik láthatóan nem állnak még készen arra. Viszont a wg elsősorban pénzt akar csinálni, másodsorban a játékosoknak kedvezni. Ez nem elitképző, hanem egy "free-to-play" (haha) többjátékos online játék, amihez kvalitastol függetlenül kellenek a játékosok. Bocsi, elértem a tárgytól, és elkészült a gyermek a fürdéssel.

Új hozzászólás Aktív témák