Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz joergie #227649 üzenetére

    STB-nél én nem dobnám el a vstabot egy kis extra forgásért cserébe, nagyon kell neki a pontosság javítás. Vstab + rammer az fix. Az eredeti loadoutod maradhat ventivel ahogy most van. Én azt csinálnám, hogy másodiknak bónusznak látótávot veszek ki, és csinálok egy alternatív setupot ahol optika van szellőzés helyett második slotban, amit nyílt pályákon használok ahol fontos a látótáv. Nem optimális, mert mindkét esetben csak egy felszerelés kap bónuszt, de szerintem még mindig ez a legjobb megoldás.

    Az én kérdésem pedig egy harctéri módosításra vonatkozik: tanks.gg szerint az a mobilitás módosító, ami forgási sebességért cserébe "a sebesség megtartásához, mindenféle terepen" ad bónuszt, a talajellenállást javítja. Viszont olyan mértékben, hogy az effektív forgási értékek minden talajon jobbak lesznek, illetve mocsárban az effektív csúcssebesség is több. Ez nekem egyszerűen túl jól hangzik, hogy igaz legyen :)) van valakinek erről gyakorlati tapasztalata? Én most nem tudom tesztelni, nem leszek gépnél pár napig.

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák