Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Eugene Roe #206348 üzenetére

    A lane-swap alatt konkretan mit ertesz?

    Azt sokszor eszrevettem, hogy nem futottam el a tobbiekkel mikor mindenki "taktikailag visszavonult" mert ugy iteltem meg, hogy tudjuk tartani/nyerni a poziciot. Csak hat rankeden mindenki annyira felti a srafot, hogy inkabb elszalad es bizik benne le fog tudni adni meg par sebzo lovest a red line-rol, mert akkor hiaba bukjuk a csatat nem fog vesziteni semmit. Lehet tul rugalmatlan vagyok ehhez, meg az is kozrejatszhat, hogy miota feloldottak a karantent itt nalunk, heti 6 napot dologozok es munka utan faradtan gyengebben jatszok.

    Kevesebb az idom is ami WoT-ra jut es most inkabb randomozok, az jobban kikapcsol mint a ranked. Div 1 rank 6 a vege, nincs kedvem tobbet jatszani vele. Ha az evad minden reszeben eljutok div 1-ig akkor is meg lesz az a 9-es amcsi reward tank + elobb-utobb meg lesz a kotveny a Kpzt 50t-re is.

    Az biztos, hogy a kovetkezo ranked-nek mashogy fogok nekiallni. Ez az elso jo volt tapasztalat szerzesnek. Tapasztalatot akarok gyujteni addigra Obj 277-el, STB 1-el. A bonusz csatakat is okosabban fogom felhasznalni, Div 1 elejen ellottem a 30 vesztes csatas etapban az osszes duplazomat, inkabb rank 5-tol kellett volna pedig felhasznalnom oket, hogy haladjak.

    (#206353) vJokka : koszi a kodot! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák