Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Dobi 562 #202070 üzenetére

    Annyira nem jó. Erős ugyan a páncélja szemből, de csak tier8-ak ellen igazán hatékony (tier 9-nél már jobb hátul maradni). És ha nem pont az ellenség felé néz a tornyod (már kb 10% eltérés is elég), akkor átlövik a tornyod oldalát, mert ott meg olyan gyenge a páncélzat. E mellett lassú, kicsi a DPM-e, és kicsi az alaplőszer átütése.

    ***

  • kchryss

    addikt

    válasz Dobi 562 #202070 üzenetére

    Lementettem róla egy csatát Skill-től még tavaly év végéről. Elég sokat beszél róla közben. Azt mondja hogy sokan gyenge tanknak tartják, de szerinte alá van becsülve és nagyon jónak számít. Feltöltöttem hátha meg szeretnéd nézni: [link]

    Én még pár éve vettem meg amikor aranyért árulták az adventi kalendáriumban. Csak 5 csatám van azóta vele összesen. Majd valamikor előveszem markolni.
    Egyik fórumtársunk akkoriban nagyon leszólta, hogy ilyen alap átütéssel nem lehet játszani 8-as szintem. Ebben az 5 csatámban ezért nem vittem egy prém lőszert sem, mégis 2100 sebzést átlagoltam. Persze azt az átlagot biztos nem tudtam volna hosszú távon tartani, mert annyira nem vagyok jó, de azért simán el lehet lenni 200 körüli átütéssel 8-as szinten. Emlékszem lebontottam egy defendert és egy oho-t is alap lőszerrel.

    Magáról a tankról amit érdemes tudni:
    Nagy negatívuma a ma már kicsinek számító alfa mellett is nagyon alacsony dpm, lassú mozgás és nagyon pontatlan ágyú. Ha már kicsiket és lassan lő akkor igazán lehetne pontosabb ágyúja ...
    Pozitívuma a tier limit, aránylag jó páncél (sokan megszokásból a hasát lövik ami nem gyenge pont) és a király kinézete. :)
    Összességében azért nem egy erős tank, pénzt nem adnék érte. Nekem volt akkoriban sok aranyam, úgy megérte megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák