Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yarsley

    aktív tag

    válasz yarsley #18875 üzenetére

    *apritan... WTB fel oras edit :O

    ... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

  • Enzolord

    addikt

    válasz yarsley #18875 üzenetére

    Én is tervezem lecserélni rá SP-t...:)
    Nem az igazi...:)

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • dfsz34

    őstag

    válasz yarsley #18875 üzenetére

    Én is vettem most az ákcióban, de nem vagyok hasra esve a JT88-tól. Vannak bizonyos helyek, ahol lehet vele jól hasat rejteni és ha éppen ott van nagyobb csetepaté, akkor szép sebzést kiosztani, de egyébként sok negatív tulajdonsága van., amellett, hogy a frontját a 8-sok átlövik golddal, akár egy T69 is. Tehát leginkább akkor van elemében, ha elég jó a saját csapatod és tudja tartani az ellenséget, akit te segíthetsz nekik aprítani. Oldalt, hátat lehet vele jól lőni, csak kell hozzá ellenfél, akik hajlandóak mutatni, szemből viszont nagyon keresni kell a gyenge pontot és a gondom itt az, hogy papíron nagyon pontos a löveg, de ha éppen a program sz.pó ágra tett, akkor esetleg csak minden harmadik lövésem megy oda, ahova szeretném és a többi meg mindenfele.

    Máskülönben nem sokat tudsz a csatához hozzátenni, arról nem is beszélve, ha egyedül hagynak, akkor szinte bármi ki tud végezni, ami megy legalább 30-t, mert annyira lomha és annyira nehezen fordul.

    Ez a sok kicsit sebzek de gyorsan elv nem igazán életképes már tier7-8 csatáktól, mert az ellenfél ritkán olyan ostoba, hogy egy helyben megvárja, amig te lövöldözöd. Ha leláncolod, az működhet, de a kis javítót mindenki ismeri már és gyakran meglépnek még úgy is.

    A kredithozam végül is jó, de szerintem egy T34 vagy su12244 vagy panther m10 többet tud hozni helyes játékstílussal. A többi 8-ast nem ismerem, csak ezeket, de ezek nekem sokkal jobban hoznak, mint a JT8.8, pedig 1450 az átlagsebzésem vele, ami annyira nem rossz, de a JT88 túl sokszor marad ott reménytelen helyzetben, amikor nem tudok vele semmit sem kezdeni, mert a helyváltoztatáshoz lassú, ha rámegyek az ellenre, akkor kilövik a hasát, de pillanatok alatt megkerülnek. Mondjuk egy előnye van, hogy ezzel nagyon kell gondolkodni előre, mit csinálok, mert ha nem jó helyen vagyok, akkor korrigálni már nem lehet.

Új hozzászólás Aktív témák