Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Jokerdapro #183144 üzenetére

    Pont ezt akartam én is berakni, hogy találkozott-e már más is szellem tankokkal!? (ezek most tényleg azok, nem csak mondva csinált, mert a távolból lő és nem látjuk :K ) Megyek a tankkal előre - nyomom a W-t mint süket a csengőt, egyszer csak megtorpan a tank és mintha egy roncsot tolna maga előtt. Mondom WTF? Nézem, nincs semmi. Majd egy kis időbe beletelt, mire észre vettem a tankot ábrázoló fekete foltot. De csak FRONTLINE-ban tapasztaltam. Mondjuk a WG játéka, nem is értem miért csodálkozom rajta, hiszen megint csak elqrtak vmit jó szokásukhoz híven. ;]

    Múltkor kérdezted, hogy miért nem engedem el, hogy a WG manipulálja a játékot!? Hát mondjam, hogy azért, mert nehéz elhinni, hogy hiába megyek nagyon jó kört egy tankkal egymás után hármat, az zsinórban mind bukta úgy, hogy majdhogynem annyit sebzek egyedül, mint a többiek együtt (kis túlzás van benne, nem sok :U ) Szal hiszek a véletlenekben, de ennyiben már nem! Amikor vmi ennyiszer megismétlődik, ott már nem véletlenről beszélünk, hanem irányított dologról. És akár elhiszitek ezt, akár nem - lehet homokba dugni a fejecskéket - ez akkor is jelen van a játékban és igenis manipulált ez a szar. :W :O

    Értem, hogy van ez a dolog, amit úgy neveztek, hogy BALANCE! De akkor az úgy működjön, ahogy annak kellene, hogy egyik napon mondjuk bukó csaták sorozata és szar játék, másik nap pedig akkor nyerjek mindent és lehessen játszani! De az kiveri a biztosítékot, hogy folyamatos a szopás, mert hiába hozom a szintem, ha rendszeresen nálamnál sokkal-sokkal gyengébb - mondhatom nyugodtan retard - emberekkel rak össze a játék és tök mindegy mit csinálok, esély a nyerésre NULLA! :( Majd aztán nagy kegyesen 3 nap után talán lesz egy olyan nap, amikor a WR 50% felett zár. Hol van az a csodálatos BALANCE?!?

    Cent csaták




    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák