Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozyk

    addikt

    válasz Gyuri27 #157392 üzenetére

    Megint ott tartunk, amit az előbb írtam.
    Ezt nem te döntöd el randomban.
    Miért akarod megszabni, hogy mivel játszak?

    Ha hozzád hasonló szintűekkel akarsz játszani, arra ott a CW, Sh, stb...

    [ Szerkesztve ]

  • palfitom

    félisten

    válasz Gyuri27 #157392 üzenetére

    "Ezért volna jó ha a gyöztes csapat utolsó 5 tagja úgy lenne jutalmazva mint ha vesztett volna a csapat. A vesztes csapat első 5 embere meg úgy min ha gyözött volna a csapat."
    Ez jó ötlet.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • Yofej75

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #157392 üzenetére

    Három gondolatféleség fogalmazódott meg bennem.

    1. Ez egy csapatjáték lenne ha az a 15 azonos oldalról induló játékos valóban tudna egy csapatot alkotni. De nem tud, mert ez hiába csapatjáték akkor is az egyéni érdekek számítanak mivel mindenki jobb akar lenni, mint a másik (és ha másban nem sikerül akkor jön a noobozás így legalább nagypofában nyertes lehet még az is aki kékzöldlila stattal kilöveti magát az első három percben és az atyaistent is hibáztatja, mintha a kurvaanyázástól legközelebb jobban menne neki a játék). Ennyit a csapatjátékról...random csatákban a csapatjáték a kölcsönös tisztelet hiányában elmarad...

    2. Ez inkább kérdés lesz. Inkább költői kérdés. Amikor nem voltál narancs-zöld-kék hanem mondjuk piros, vagy neadjisten fekete akkor is a hozzád hasonlókkal szerettél volna játszani?
    Kifejtve: ha random csatában mindenki a saját szintjére lenne beskatulyázva akkor sok-sok játékos meg is ragadna azon a szinten mivel hiányozna az a játékosállomány akiről lehet puskázni, akik a azért a kurvaanyázás mellett esetleg másban is jeleskednek.

    3. Drasztikus a jutalmazás/büntetés gondolatmeneted és nem is életszerű. Hol hallottál már olyat, hogy a vesztes csapat legjobb x tagját premizálják (a hazai focin kívül persze)? Na, meg a büntetés azért, mert a nyertes csapatban nincs benne vki az első tízben...viccnek még csak-csak elmegy, de ember komolyan ilyesmit nem is gondolhat...esetleg aki anyukájával aláíratja az igazolását arra az esetre ha véletlen a technikával történt baleset az mentesül a büntetés alól? :W

    (+1. a "siemka botozást" a kurvaanyázással azonos dobozba szoktam rakni a csaták során és valahogy nem tudom elhinni, hogy bármi miatt muszáj ennyire átmenni gyökérbe)

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Új hozzászólás Aktív témák