Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz Gyuri27 #152374 üzenetére

    Hát ha van még 6 éve? van még 6 éve? Beszélgettem én szoftverfejlesztő srácokkal erről haverokkal, ők mondták, hogy brutál kemény munka lenne újraírni, de nem lehetetlen. Véleményük, szerint ott lett folyamatosan szétcseszve, hogy behozták a prémtankokat, op-re vették és nem igazították hozzá az eredeti metát.
    Régi játékosokkal is beszéltem, totál másmilyennek írták le, de szerintem itt is vannak még közöttünk, egy két utolsó mohikán. Jó sokat fejlődött kell is, szebb lett az is kell (kedvenc pónim festés nem kell) csak a lényeg a balansz az marad el valahol földvár felé félúton.
    A játékos állomány is felhígult, sokaknak fogalmuk sincsen, mit hogy kell használni, mi mire való, tarkón lőnek simán, aimbotnak neveznek mert használom a gyári beépített autocélzást. Ez tegnap volt type 64-el elszaladtam értük ezen jót röhögtem, három arty-t szedtem ki egymás után és ez nem tetszett egyiküknek. Videoval karöltve írta, hogy elküldi a wg-nek és várhatom a ban-t, mondtam neki rajta huszár csináld, nem tanulnak a hibákból, én sem vagyok jó(annyira szar azért nem tegnap is2-vel kétszer is csináltam top gunt lila stat, azért nem jellemző arra a tankra ez) de ilyen leosztással nem is leszek.
    Jól van nem sírunk szórakozásra kell venni, amikor idegállapotot okoz, akkor meg lerakni. Ha már lesebzem a tankom hp-jét akkor nincs olyan nagy baj, szépen lassan haladunk. Kékeket, lilákat supportálom ahogy tudom, aztán lesz ami lesz, ebbe ugye nem mindig van beleszólásom/unk, isten keze 25%-ban megoldja ezt.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák