Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz galervin93 #128529 üzenetére

    A WG-t a rossz játékosok tartják el, hiszen nekik kell igazán költeniük prémium időre és tankokra, hogy elég creditet tudjanak termelni az előrejutáshoz, vagy a tankok fenntartásához. Vagyis soha, semmit nem fog a WG az ügyben tenni, hogy emelje a színvonalat.

    Egyébként tegnap este QB streamjét néztem, és ott az egyik csatában az E-100 szó szerint leghátul campelt (volt valami 3-400 WN8-ca). A csatát megnyerték, persze az E-100 semmit nem tett hozzá, de QB megjegyezte a végén, hogy na most az E-100 játékost teljesen megerősítette a döntésében a nyerés ténye, mert ez után elkönyveli, hogy jó helyre állt, hiszen nyertek, vagyis ő semmit sem csinált rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • rlazol

    addikt

    válasz galervin93 #128529 üzenetére

    Nem. :(
    Nagyon sokszor kifejtettem már, miért nem lenne jó egy "skillesebb" játékmód: röviden, mert vakok között félszemű a király, de a sok félszemű együtt csak egy csapat nyomorék a kétszeműnek.
    A sok szürke, piros meg sárga teszi számodra lehetővé azt, h 3k-t sebezz egy villámcsatában is. Az összes Ász-od, Radley-d, Nagy kalibered és más Csata Hőse medálod azért lehet, mert az ellenfélnél túl sok volt a paradicsom, és a saját csapatodban is volt elég ahhoz, hogy időben megdögöljön, ne vegye el tőled a sebzés javát de okozzon annyi kárt, hogy ne kerülj 1 vs 8 helyzetbe a végén.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • kchryss

    addikt

    válasz galervin93 #128529 üzenetére

    Én kb 3 éve kezdtem. Akkoriban kezdőként rengeteg csatát lenyomtam t1-5-ben. Nem mentettem el az akkori mm-eket így incs rá bizonytékom, de nekem úgy rémlik akkoriban tier 5 alatt is zöld volt mindkét csapat legalább 1/3-a, tier 5 felett pedig legalább a fele. Azt a tanácsot követtem kezdőként, hogy ha van hasonló karakterisztikájú tankkal egy jó statú csapattársad akkor őt kövesd a csatában így valószínűleg jó helyre fogsz menni és figyeld meg mit csinál. És akkoriban szinte az összes csatában volt 1500 wn8 feletti csapattársam akit a 600 wn8-ammal boldogan kísértem. Most ha néha nagy ritkán lemegyek fókavadászni 4-5 tierbe akkor többnyire 1-1 játékos van 1000 wn8 felett minkét csapatból, többi mind alatta és a fele a csapatoknak 200 wn8 alatti amit nem is értem hogy tudják összehozni.
    Azért én örök optimista vagyok. Lehet ha nagyon jól sikerül a nagy újraegyensúlyozás akkor visszacsábul sok régi jó játékos aki abbahagyta már. Vagy a jelenlegi paradicsomok megnéznek pár wg oktató videót, vagy qb-t és fejlődni akarnak majd aztán majd valamikor zöldek lesznek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák