Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Warton #120864 üzenetére

    Ugyanez, bár nekem nem porosodik szerencsére. Valahogy sokkal jobban kézreáll, mint a T-54, igaz ott a kezdeti szerencsétlenkedésem lehúzza az átlagsebzést, de nincs meg 1600 hp, szóval gyengusz, az E1-gyel legalább 2000 felett van. És már csak 60k xp kell, szóval lehet még december előtt befut a garázsba a nagytesó, hm, nem lenne rossz.

    Más: kis öröm és bódottá, tudom hogy a véennyóc nem egy túl beszédes statisztikai adat, illetve csak okosan használjuk, meg egyebek, de végre eljutottam oda, amit anno egyik célul tűztem ki magamnak, amikor már volt valami fogalmam a játékról - elértem az 1500 overall wn8-at. Tudom, pacifütyi, de nekem a pasziánszon kívül más játék sosem volt a gépemen, ezt majdnem pontosan két éve kezdtem, szóval most legurítok egy sört és örömködök. :D
    És még egy apróság, meglett a második csík a csőre a 13 90-nel: [link] Azok alapján, amiket olvastam erről a gépről meg az egész ágról, nem sok jóra számítottam, de kellemesen csalódtam a gépekben. Az ELC-től a 13 90-ig a gépekkel bő 800 csata alatt 2300+ a wn8, szóval az előző bekezdéshez ezt érdemes odatenni, hogy csúnyán húzza felfelé az értékelésemet. Amúgy valahol 1500-1600 között érzem magam, szóval nem is az overall a megtévesztő, hanem hogy milyen gyorsan "elértem" ezt az értéket, mert ezekkel a dögök nagyon meggyorsították a dolgot.
    Na önfényezés fokhagymaszag, auf wiedersehen!

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák