Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arolotifar

    őstag

    válasz Jadro #114773 üzenetére

    Nem csak te bénázol :) Tegnap összejött az IS-7 free XP-ből. Első csata 15-dik másodpercében sikeresen elsüllyesztettem a vízben :DDD A következő csata sem volt szerencsésebb, mert a saját artynk úgy döntött, hogy beavatkozik a párbajomba (IS-4 ellen), aminek eredményeként kidurrantotta alólam a tankot :W Úgyhogy most pár napig pihentetem :D

    "Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Jadro #114773 üzenetére

    Erről a béna tetőre rakásról jutott eszembe, hogy a NAVI vs Hellraisers döntőn láttam. Cliffen ilyen simán fel lehet menni a középső kis "hegyre"!? Hmmm....mindig tanul vmi újat az ember, ezért is megéri videókat nézegetni, főként jobbaktól. :K

    (#114774) jozefgucci1: nem vonz, hogy kipróbáld mielőtt kiveszik a játékból? Engem nagyon, még azon is elgondolkodtam, hogy ha más nem lesz, akkor úgy szerzek rá kreditet, hogy az Obj.268 eladom. Bár tisztában vagyok vele, hogy T10 tankot nem adunk el, ráadásul ez volt az első T10 tankom, ha jól emlékszem - de mindenképp az elsők között volt - viszont nem is emlékszem mikor vittem ki utoljára a garázsból, csak a helyet foglalja - nem mintha nem lenne elég - meg a felszereléseket foglalja más tankoktól. Szal valszeg Obi megy, WTF pedig jön és kipróbálom majd. :B Persze mondjuk rábtytam, mert ugye ma reggelig volt csak az akció, tehát buktam a kedvezményes vétel lehetőségét. :O
    Apropó szerintetek ennyi volt a NAGY születésnapi akciózás, vagy várható még esetleg leárazás mostanság? :F

    (#114778) +SoulRiever-: arra gondolsz, hogy miközben mész előre és vissza akarsz nézni, hogy a csapat merre orientálódik, akkor a torony maradjon előre felé!? Ez a jobb klikk, ha jól tudom. Ha másra gondoltál, akkor majd biztos mindjárt megmondják. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák